Čtyři tabulky čokolády

Čtyři tabulky čokolády

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

620 

Čokoláda Čoko – Mix čtyř druhů čokoládových tabulek 240g dle vašeho výběru

Skladem

Porovnejte
Sdílejte

Popis

Vyberte si 4 čokoládové tabulky dle vlastního výběru napište do poznámky k objednávce a máte skvělé kvalitní čokoládové tabulky za super cenu !

Kvalitní čokoládové tabulky  v degustačním čokoládovém menu. Skvělí dárek a nebo perfektní oslazení života. Kvalitní čokoláda z výběrových bobů společně s kvalitními surovinami vám zajistí potěchu vašich chuťových buněk. Mix složený z nejoblíbenějších druhů čokoládových tabulek , se kterým nešlápnete vedle. Naservírujeme vám hned dva druhy čokolády a dva ořechové posypy. Samozřejmostí je použití pravé čokolády s vysokým podílem kakaového másla. Výběr kvalitních ořechů pro váš maximální a ničím nerušený čokoládový požitek.

Obsahuje tyto tabulky čokolády: tabulka mléčné čokolády 40%, tabulka hořké čokolády 72%, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s mandlemi, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s lískovými oříšky

Složení čokolády:

Mléčná čokoláda 40% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sušené mléko, sójový lecitin), Hořká čokoláda 72% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sójový lecitin), mandle, lískové oříšky.

Další informace

Hmotnost0.4 kg
Rozměry6 × 12 × 6 cm
EAN

8591093096589

1 recenze Čtyři tabulky čokolády

  1. 5 out of 5

    Karel

    To je cena za kterou si představuji tabulku kvalitní čokolády. Obchod s čokoládou chápu je nesmysl prodávat jednu tabulku.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X