Čokoláda 75% CRIOLLO 60g

Čokoláda 75% CRIOLLO 60g

320 

Čokoláda CRIOLLO 75%  tmavá čokoládová tabulka 60g Čokoláda Čoko

In stock (can be backordered)

Porovnejte
Sdílejte

Description

Hořká čokoláda ve formě tabulky z nejkvalitnějších kakaových bobů na světě Criollo z plantáže Chuao. Criollo je kakao, které tvoří pouze 0,001% světové produkce kakaa (více na stránce o čokoládě). Je tedy  nejvíce vzácné a ceněné pro své nezaměnitelné vlastnosti. Ihned poznáte rozdíl chuti čokoládové tabulky. Chuť čokolády z bobů Criollo bude extrémně, možná i nezvykle jemná, kvalitní a ušlechtilá. Criollo je původním a nezměněným druhem kakaového bobu (rostliny). Je nejvíce vyhledávané gurmány, labužníky a znalci čokolády.

Plantáže Chuao se nachází ve Venezuele, kde roste nejvzácnější odrůda kakaového bobu Criollo. Kvalitní chuť čokolády vyrobené z této odrůdy na této plantáži je doprovázena nádechem medu, mléčné pěny a sušeného ovoce. Bílé kakaové boby z této plantáže Chuao dodávají čokoládovým tabulkám přirozenou sladkost a plnou chuť. Tabulky z této čokolády dostávají pravidelně prestižní ocenění po celém světě.

Složení:kakao Chuao (min. 57%), třtinový cukr (min. 24,5%), kakaové máslo (min. 18%), emulgátor sójový lecitin (min. 0,5%)
Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy.

Additional information

Weight 0.06 kg
Dimensions 16.5 × 7 × 0.5 cm

NUTRIČNÍ HODNOTY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Čokoláda 75% CRIOLLO 60g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X