Čtyři tabulky čokolády

Čtyři tabulky čokolády

540 

Čokoláda Čoko – Mix čtyř druhů čokoládových tabulek 60g. Mix obsahuje: Tabulka mléčné čokolády 40%. Tabulka hořké čokolády 72%. Tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s mandlemi. Tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s lískovými oříšky.

30 skladem

Kusů:
Porovnejte
Sdílejte

Kvalitní čokoládové tabulky  v degustačním čokoládovém menu. Skvělí dárek a nebo perfektní oslazení života. Kvalitní čokoláda z výběrových bobů společně s kvalitními surovinami vám zajistí potěchu vašich chuťových buněk. Mix složený z nejoblíbenějších druhů čokoládových tabulek , se kterým nešlápnete vedle. Naservírujeme vám hned dva druhy čokolády a dva ořechové posypy. Samozřejmostí je použití pravé čokolády s vysokým podílem kakaového másla. Výběr kvalitních ořechů pro váš maximální a ničím nerušený čokoládový požitek.

Obsahuje tyto tabulky čokolády: tabulka mléčné čokolády 40%, tabulka hořké čokolády 72%, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s mandlemi, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s lískovými oříšky

Složení čokolády:

Mléčná čokoláda 40% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sušené mléko, sójový lecitin), Hořká čokoláda 72% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sójový lecitin), mandle, lískové oříšky.

Další informace

Hmotnost 0.4 kg
Rozměry 6 × 12 × 6 cm
EAN

8591093096589

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Čtyři tabulky čokolády”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X
vyroba-webu.cz - Profesionální fotograf - čokoláda, tabulky čokolády